NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Novosedly, lakovací kabina Dolní Novosedly, lakovací box Dolní Novosedly, lakovací stěna Dolní Novosedly, stříkací box Dolní Novosedly, stříkací kabina Dolní Novosedly, stříkací stěna Dolní Novosedly, vybavení lakoven Dolní Novosedly, odsávací stěna Dolní Novosedly, odsávací box Dolní Novosedly, odsávací box na lepidla Dolní Novosedly, stříkací box s odsáváním Dolní Novosedly, filtry do lakovny Dolní Novosedly, filtry do stříkacích kabin Dolní Novosedly, filtr do lakovacího boxu Dolní Novosedly, odsávací stěna pro lakování Dolní Novosedly, prodej lakovacích boxů Dolní Novosedly.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Břeclav, Praha-Kunratice, Praha-Štěrboholy, Praha-Kolovraty, Rakovník, Zlín, Praha 15, Praha-Řeporyje, Louny, Praha 21, Ostrava-město, Praha-Libuš, Strakonice, Šumperk, Opava, Most, Benešov, Praha-Čakovice, Žďár nad Sázavou, Praha-Šeberov, Praha 22, Olomouc, Chrudim, Uherské Hradiště, Rychnov nad Kněžnou, Praha 11, Vsetín, Praha 4, Praha-Klánovice, Praha-Březiněves, Vyškov, Tábor, Kolín, Ústí nad Orlicí, Znojmo, Litoměřice, Brno-město, Děčín, Praha-Újezd, Praha 1, Praha-Nedvězí, Praha 13, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Křeslice, Praha-Lipence, Přerov, Praha 20, Pelhřimov, Praha-Vinoř, Liberec, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.