NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Litoměřice, lakovací kabina Litoměřice, lakovací box Litoměřice, lakovací stěna Litoměřice, stříkací box Litoměřice, stříkací kabina Litoměřice, stříkací stěna Litoměřice, vybavení lakoven Litoměřice, odsávací stěna Litoměřice, odsávací box Litoměřice, odsávací box na lepidla Litoměřice, stříkací box s odsáváním Litoměřice, filtry do lakovny Litoměřice, filtry do stříkacích kabin Litoměřice, filtr do lakovacího boxu Litoměřice, odsávací stěna pro lakování Litoměřice, prodej lakovacích boxů Litoměřice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Kroměříž, Praha-Klánovice, Nymburk, Praha-Kolovraty, Praha-Štěrboholy, Ústí nad Labem, Plzeň-jih, Teplice, Praha-Lysolaje, Praha-Březiněves, Praha-Dubeč, Praha-Suchdol, Karlovy Vary, Praha 14, Praha 6, Praha 19, Ostrava-město, Praha-Běchovice, Strakonice, Praha-Dolní Počernice, Praha 1, Chomutov, Plzeň-sever, Praha 8, Brno-venkov, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Řeporyje, Česká Lípa, Praha-Dolní Měcholupy, Praha 4, Praha-Zličín, Praha-západ, Praha-Zbraslav, Brno-město, Pardubice, Plzeň-město, Blansko, Mladá Boleslav, Žďár nad Sázavou, Příbram, Praha-Újezd, Praha-Troja, Třebíč, Praha-Čakovice, Praha-Ďáblice, Jablonec nad Nisou, Rokycany, Praha 9, Bruntál, Klatovy, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.