Ostatní

Prostor pro vytěkání

Kabiny mohou být doplněny o vytěkací prostor, který je odsáván společně s vlastní stříkací kabinou. Vytěkací prostor může být zvláštní box, nebo jako součást (rozšíření) kabiny.

 

Podvěsné ruční dopravníky

Ruční podvěsné dopravníky jsou vhodné pro seriovou výrobu. Naše firma se zabývá dopravníky s nosností jednoho vozíku do 25kg a nejčastejší použití je pro výrobce oken a dveří. Pro tyto výrobce používáme čtyřosé vozíky s dvojháky specielně uzpůsobenými pro okna a dveře. Pro máčení se používají čtyřháky, které šetří místo na dopravníku.

  

Stoly pro odsávání přestřiků při opravách laků

Tam, kde je potřeba opravit malou vadu povrchu (např. bodové sváření plechů) pomocí spreje je vhodné použít také stůl pro odsávání přestřiků. Velikost stolu je závislá na velikosti a množství výrobků, jejichž vady jsou opravovány. Filtrační systém zaručuje odfiltrování přestřiků. Tyto stoly nejsou vhodné pro broušení, odsávání pilin apod. pro nadměrné zanášení jemných filtrů.

 

 

 

Náhrady vzduchu, ohřev přiváděného vzduchu, rekuperace

Důležitou součástí každé lakovací stěny nebo kabiny je řešení náhrady vzduchu. V případě potřeby ohřevu přiváděného vzduchu je několik možností jako např. teplovodní nebo elektrický ohřev případně využití rekuperace.

 

  

 

Rozvody stlačeného vzduchu

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme. Vlastní rozvody jsou provedeny v měděném nebo plastovém potrubí. Na přání zvolené vývody ukončíme regulací tlaku a případně doplníme vhodnou hadicí k aplikační technice.

Přípravky

Vyrábíme další zařízení dle Vašich návrhů a požadavků, například přípravky a točny pro lakování, hřebenové vozíky pro manipulaci s materiálem, přívody a ohřev vzduchu do lakoven. Ve spřátelených firmách zajistíme aplikační techniku pro lakování.