NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Praha 17, lakovací kabina Praha 17, lakovací box Praha 17, lakovací stěna Praha 17, stříkací box Praha 17, stříkací kabina Praha 17, stříkací stěna Praha 17, vybavení lakoven Praha 17, odsávací stěna Praha 17, odsávací box Praha 17, odsávací box na lepidla Praha 17, stříkací box s odsáváním Praha 17, filtry do lakovny Praha 17, filtry do stříkacích kabin Praha 17, filtr do lakovacího boxu Praha 17, odsávací stěna pro lakování Praha 17, prodej lakovacích boxů Praha 17.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Rokycany, Teplice, České Budějovice, Praha 10, Praha-Březiněves, Praha 6, Praha-Zbraslav, Praha-Dolní Chabry, Blansko, Hlavní město Praha, Praha-Přední Kopanina, Praha-Lipence, Praha-Nedvězí, Karlovy Vary, Praha 3, Praha-Benice, Brno-město, Liberec, Náchod, Prostějov, Praha 20, Praha-Šeberov, Praha-Koloděje, Praha-Vinoř, Šumperk, Praha 21, Praha-Běchovice, Praha-Lysolaje, Praha-Královice, Praha 12, Plzeň-město, Praha-Troja, Třebíč, Praha-Velká Chuchle, Břeclav, Nový Jičín, Mělník, Praha 7, Brno-venkov, Praha 9, Praha-Slivenec, Znojmo, Praha-Dubeč, Praha-Libuš, Kladno, Sokolov, Domažlice, Praha 16, Vsetín, Česká Lípa, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.