NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Nový Jičín, lakovací kabina Nový Jičín, lakovací box Nový Jičín, lakovací stěna Nový Jičín, stříkací box Nový Jičín, stříkací kabina Nový Jičín, stříkací stěna Nový Jičín, vybavení lakoven Nový Jičín, odsávací stěna Nový Jičín, odsávací box Nový Jičín, odsávací box na lepidla Nový Jičín, stříkací box s odsáváním Nový Jičín, filtry do lakovny Nový Jičín, filtry do stříkacích kabin Nový Jičín, filtr do lakovacího boxu Nový Jičín, odsávací stěna pro lakování Nový Jičín, prodej lakovacích boxů Nový Jičín.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Hodonín, Hlavní město Praha, Brno-město, Beroun, Česká Lípa, Praha 22, Karviná, Praha 1, Plzeň-město, Praha 2, Kladno, Praha-Satalice, Jihlava, Hradec Králové, Praha 9, Vyškov, Praha 8, Rokycany, Frýdek-Místek, Praha-Libuš, Svitavy, Praha 7, Břeclav, Praha-Běchovice, Louny, Příbram, Praha-Velká Chuchle, Ústí nad Labem, Trutnov, Domažlice, Praha 11, Praha 17, Most, Praha 20, Olomouc, Přerov, Praha-Kolovraty, Praha-Zbraslav, Praha 3, Český Krumlov, Praha-Nebušice, Šumperk, Jeseník, Praha 4, Kolín, Litoměřice, Nymburk, Praha-východ, Praha-Šeberov, Praha 19, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.