NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Středočeský kraj, lakovací kabina Středočeský kraj, lakovací box Středočeský kraj, lakovací stěna Středočeský kraj, stříkací box Středočeský kraj, stříkací kabina Středočeský kraj, stříkací stěna Středočeský kraj, vybavení lakoven Středočeský kraj, odsávací stěna Středočeský kraj, odsávací box Středočeský kraj, odsávací box na lepidla Středočeský kraj, stříkací box s odsáváním Středočeský kraj, filtry do lakovny Středočeský kraj, filtry do stříkacích kabin Středočeský kraj, filtr do lakovacího boxu Středočeský kraj, odsávací stěna pro lakování Středočeský kraj, prodej lakovacích boxů Středočeský kraj.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Jihlava, Chomutov, Děčín, Pelhřimov, Sokolov, Kolín, Praha-Ďáblice, Cheb, Česká Lípa, Praha 11, Mělník, Kladno, Mladá Boleslav, Prostějov, Litoměřice, Praha 14, Břeclav, Nymburk, Domažlice, Brno-město, Prachatice, Rychnov nad Kněžnou, Praha 15, Ostrava-město, Praha-Benice, Praha 21, Praha 13, Praha-Štěrboholy, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Újezd, Plzeň-sever, Praha-Nedvězí, Praha 7, Praha 5, Písek, Šumperk, Opava, Most, Praha 12, Klatovy, Praha-Nebušice, Praha-Suchdol, Brno-venkov, Blansko, Praha-Vinoř, Praha-Přední Kopanina, Praha-Zbraslav, Hlavní město Praha, Rokycany, Praha 10, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.