NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Praha 14, lakovací kabina Praha 14, lakovací box Praha 14, lakovací stěna Praha 14, stříkací box Praha 14, stříkací kabina Praha 14, stříkací stěna Praha 14, vybavení lakoven Praha 14, odsávací stěna Praha 14, odsávací box Praha 14, odsávací box na lepidla Praha 14, stříkací box s odsáváním Praha 14, filtry do lakovny Praha 14, filtry do stříkacích kabin Praha 14, filtr do lakovacího boxu Praha 14, odsávací stěna pro lakování Praha 14, prodej lakovacích boxů Praha 14.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Přerov, Brno-město, Praha-Lysolaje, Praha-Březiněves, Most, Šumperk, Kolín, Plzeň-jih, Praha-Kolovraty, Kladno, Louny, Mladá Boleslav, Praha-východ, Ústí nad Labem, Břeclav, Praha-Ďáblice, Olomouc, Praha-Zličín, Třebíč, Praha-Troja, Děčín, Praha 17, Praha 8, Vyškov, Praha 7, České Budějovice, Praha 18, Karlovy Vary, Havlíčkův Brod, Strakonice, Cheb, Pelhřimov, Svitavy, Znojmo, Praha 4, Praha 15, Praha 14, Brno-venkov, Rychnov nad Kněžnou, Praha 2, Opava, Vsetín, Praha-Dolní Chabry, Uherské Hradiště, Karviná, Bruntál, Praha-Šeberov, Jindřichův Hradec, Chomutov, Plzeň-sever, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.