NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Kroměříž, lakovací kabina Kroměříž, lakovací box Kroměříž, lakovací stěna Kroměříž, stříkací box Kroměříž, stříkací kabina Kroměříž, stříkací stěna Kroměříž, vybavení lakoven Kroměříž, odsávací stěna Kroměříž, odsávací box Kroměříž, odsávací box na lepidla Kroměříž, stříkací box s odsáváním Kroměříž, filtry do lakovny Kroměříž, filtry do stříkacích kabin Kroměříž, filtr do lakovacího boxu Kroměříž, odsávací stěna pro lakování Kroměříž, prodej lakovacích boxů Kroměříž.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Dolní Počernice, Praha-Řeporyje, Praha 19, Český Krumlov, Praha 16, Cheb, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Zličín, Hradec Králové, Praha-východ, Praha-Suchdol, Hodonín, Jablonec nad Nisou, Domažlice, Louny, Praha-Újezd, Bruntál, Praha-Šeberov, Ústí nad Orlicí, Znojmo, Česká Lípa, Praha-Přední Kopanina, Praha 18, Praha-Lipence, Nymburk, Praha-Koloděje, Plzeň-sever, Příbram, Praha 14, Litoměřice, Praha-Libuš, Praha-Lochkov, Praha-Nebušice, Praha-Velká Chuchle, Praha-Klánovice, Praha-Kolovraty, Praha 13, Svitavy, Praha-Petrovice, Ústí nad Labem, Rokycany, Praha 17, Praha-Zbraslav, Trutnov, Praha-Kunratice, Praha-Běchovice, Praha 15, Brno-město, Praha-Dolní Chabry, Praha-Štěrboholy, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.