NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Bednáreček, lakovací kabina Bednáreček, lakovací box Bednáreček, lakovací stěna Bednáreček, stříkací box Bednáreček, stříkací kabina Bednáreček, stříkací stěna Bednáreček, vybavení lakoven Bednáreček, odsávací stěna Bednáreček, odsávací box Bednáreček, odsávací box na lepidla Bednáreček, stříkací box s odsáváním Bednáreček, filtry do lakovny Bednáreček, filtry do stříkacích kabin Bednáreček, filtr do lakovacího boxu Bednáreček, odsávací stěna pro lakování Bednáreček, prodej lakovacích boxů Bednáreček.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Česká Lípa, Rakovník, Praha 17, Bruntál, Praha-Slivenec, Prachatice, Praha-Troja, Praha-Řeporyje, Semily, Kutná Hora, Plzeň-sever, Praha 9, Praha-Dolní Měcholupy, Písek, Most, Praha 4, Praha 16, Rokycany, Jablonec nad Nisou, Plzeň-město, Hodonín, Praha-Šeberov, Praha 15, Praha-Ďáblice, Benešov, Praha-západ, Praha-Koloděje, Ostrava-město, Pardubice, Žďár nad Sázavou, Praha-Křeslice, Praha-Klánovice, Sokolov, Praha-Přední Kopanina, Praha-Čakovice, Chrudim, Praha 22, Plzeň-jih, Praha 14, Praha-Dolní Chabry, Praha 19, Příbram, Praha-Běchovice, Praha-Dolní Počernice, Blansko, Praha-Vinoř, Nový Jičín, Hradec Králové, Znojmo, Praha-Satalice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.