NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Havraníky, lakovací kabina Havraníky, lakovací box Havraníky, lakovací stěna Havraníky, stříkací box Havraníky, stříkací kabina Havraníky, stříkací stěna Havraníky, vybavení lakoven Havraníky, odsávací stěna Havraníky, odsávací box Havraníky, odsávací box na lepidla Havraníky, stříkací box s odsáváním Havraníky, filtry do lakovny Havraníky, filtry do stříkacích kabin Havraníky, filtr do lakovacího boxu Havraníky, odsávací stěna pro lakování Havraníky, prodej lakovacích boxů Havraníky.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Klatovy, Praha 4, Praha-Dubeč, Brno-venkov, Benešov, Bruntál, Praha 16, České Budějovice, Praha-Řeporyje, Tábor, Blansko, Praha-Zličín, Mladá Boleslav, Praha-Suchdol, Praha-východ, Praha-Troja, Praha-Benice, Praha 15, Praha-Dolní Počernice, Znojmo, Frýdek-Místek, Kolín, Chrudim, Plzeň-sever, Ústí nad Labem, Praha 11, Praha 14, Cheb, Praha-Kolovraty, Mělník, Náchod, Praha-Královice, Příbram, Šumperk, Praha 19, Hradec Králové, Třebíč, Semily, Žďár nad Sázavou, Trutnov, Český Krumlov, Praha 2, Strakonice, Olomouc, Nový Jičín, Ostrava-město, Nymburk, Praha 5, Karviná, Rychnov nad Kněžnou, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.