NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Hostěrádky-Rešov, lakovací kabina Hostěrádky-Rešov, lakovací box Hostěrádky-Rešov, lakovací stěna Hostěrádky-Rešov, stříkací box Hostěrádky-Rešov, stříkací kabina Hostěrádky-Rešov, stříkací stěna Hostěrádky-Rešov, vybavení lakoven Hostěrádky-Rešov, odsávací stěna Hostěrádky-Rešov, odsávací box Hostěrádky-Rešov, odsávací box na lepidla Hostěrádky-Rešov, stříkací box s odsáváním Hostěrádky-Rešov, filtry do lakovny Hostěrádky-Rešov, filtry do stříkacích kabin Hostěrádky-Rešov, filtr do lakovacího boxu Hostěrádky-Rešov, odsávací stěna pro lakování Hostěrádky-Rešov, prodej lakovacích boxů Hostěrádky-Rešov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Ostrava-město, Praha 14, České Budějovice, Břeclav, Praha-Zbraslav, Frýdek-Místek, Znojmo, Praha-Vinoř, Praha-Kunratice, Praha 13, Rakovník, Pelhřimov, Trutnov, Náchod, Ústí nad Orlicí, Praha 12, Domažlice, Brno-venkov, Prostějov, Žďár nad Sázavou, Hlavní město Praha, Vyškov, Plzeň-město, Praha-Petrovice, Praha 11, Šumperk, Vsetín, Nymburk, Karlovy Vary, Chomutov, Přerov, Liberec, Plzeň-jih, Litoměřice, Praha-Křeslice, Olomouc, Praha-Lipence, Tábor, Klatovy, Jindřichův Hradec, Praha-Přední Kopanina, Kolín, Praha-Kolovraty, Praha 10, Praha-Benice, Nový Jičín, Praha 17, Praha-Ďáblice, Praha-Dubeč, Praha 4, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.