NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Horní Vltavice, lakovací kabina Horní Vltavice, lakovací box Horní Vltavice, lakovací stěna Horní Vltavice, stříkací box Horní Vltavice, stříkací kabina Horní Vltavice, stříkací stěna Horní Vltavice, vybavení lakoven Horní Vltavice, odsávací stěna Horní Vltavice, odsávací box Horní Vltavice, odsávací box na lepidla Horní Vltavice, stříkací box s odsáváním Horní Vltavice, filtry do lakovny Horní Vltavice, filtry do stříkacích kabin Horní Vltavice, filtr do lakovacího boxu Horní Vltavice, odsávací stěna pro lakování Horní Vltavice, prodej lakovacích boxů Horní Vltavice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Plzeň-město, Benešov, Praha 19, Litoměřice, Praha-Čakovice, Uherské Hradiště, Prostějov, Semily, Praha 8, Praha 16, Louny, Žďár nad Sázavou, Beroun, Praha 12, Praha-Zbraslav, Nymburk, Praha-Suchdol, Brno-město, Praha 2, Česká Lípa, Praha 14, Zlín, Příbram, Praha-Březiněves, Praha 21, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Koloděje, Olomouc, Praha 9, Praha-Nebušice, Břeclav, Blansko, Praha-Libuš, Klatovy, Sokolov, Praha-Řeporyje, Český Krumlov, Praha-Benice, Praha 18, Praha 15, Praha-Dolní Počernice, Kladno, Praha-Slivenec, Cheb, Praha-Dolní Měcholupy, Chrudim, Praha 11, Praha-východ, Brno-venkov, Karviná, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.