NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Horní Blatná, lakovací kabina Horní Blatná, lakovací box Horní Blatná, lakovací stěna Horní Blatná, stříkací box Horní Blatná, stříkací kabina Horní Blatná, stříkací stěna Horní Blatná, vybavení lakoven Horní Blatná, odsávací stěna Horní Blatná, odsávací box Horní Blatná, odsávací box na lepidla Horní Blatná, stříkací box s odsáváním Horní Blatná, filtry do lakovny Horní Blatná, filtry do stříkacích kabin Horní Blatná, filtr do lakovacího boxu Horní Blatná, odsávací stěna pro lakování Horní Blatná, prodej lakovacích boxů Horní Blatná.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Náchod, Česká Lípa, Prachatice, Kolín, Vsetín, Liberec, Praha 14, Praha-Vinoř, Nový Jičín, Praha-Nebušice, Jičín, Praha 2, Louny, Praha-Zličín, Sokolov, Cheb, Praha-Újezd, Most, Praha 17, Praha-Královice, Brno-město, Praha-Benice, Praha-Petrovice, Praha 19, Praha-Přední Kopanina, Praha-Šeberov, Plzeň-sever, Příbram, Praha-Slivenec, Praha-Lipence, Ostrava-město, Praha-Štěrboholy, Praha 10, Praha 3, Břeclav, Hlavní město Praha, Praha 21, Olomouc, Praha-Ďáblice, Brno-venkov, Vyškov, Tábor, Jeseník, Praha-Dolní Počernice, Praha 4, Praha-Čakovice, Žďár nad Sázavou, Jablonec nad Nisou, Praha-Běchovice, Prostějov, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.