NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dzbel, lakovací kabina Dzbel, lakovací box Dzbel, lakovací stěna Dzbel, stříkací box Dzbel, stříkací kabina Dzbel, stříkací stěna Dzbel, vybavení lakoven Dzbel, odsávací stěna Dzbel, odsávací box Dzbel, odsávací box na lepidla Dzbel, stříkací box s odsáváním Dzbel, filtry do lakovny Dzbel, filtry do stříkacích kabin Dzbel, filtr do lakovacího boxu Dzbel, odsávací stěna pro lakování Dzbel, prodej lakovacích boxů Dzbel.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Petrovice, Šumperk, Jablonec nad Nisou, Praha-Kolovraty, Znojmo, Třebíč, Praha 15, Ostrava-město, Praha-Vinoř, Praha-Dubeč, Svitavy, Ústí nad Orlicí, Praha-Dolní Chabry, Uherské Hradiště, Hlavní město Praha, Žďár nad Sázavou, Praha-Nedvězí, Praha 4, Praha-Běchovice, Litoměřice, Kroměříž, Kladno, Nymburk, Praha-Satalice, Nový Jičín, Bruntál, Praha-Velká Chuchle, Praha 10, Jindřichův Hradec, Plzeň-jih, Praha-Řeporyje, Praha-Slivenec, Praha-Klánovice, Domažlice, Mladá Boleslav, Česká Lípa, Praha 20, Zlín, Břeclav, Praha-Lochkov, Teplice, Vyškov, Praha 21, Praha-Šeberov, Most, Beroun, Písek, Praha-Troja, Praha 11, Praha-Královice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.