NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Kralovice, lakovací kabina Dolní Kralovice, lakovací box Dolní Kralovice, lakovací stěna Dolní Kralovice, stříkací box Dolní Kralovice, stříkací kabina Dolní Kralovice, stříkací stěna Dolní Kralovice, vybavení lakoven Dolní Kralovice, odsávací stěna Dolní Kralovice, odsávací box Dolní Kralovice, odsávací box na lepidla Dolní Kralovice, stříkací box s odsáváním Dolní Kralovice, filtry do lakovny Dolní Kralovice, filtry do stříkacích kabin Dolní Kralovice, filtr do lakovacího boxu Dolní Kralovice, odsávací stěna pro lakování Dolní Kralovice, prodej lakovacích boxů Dolní Kralovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Běchovice, Praha-Petrovice, Brno-venkov, Praha-Dolní Měcholupy, Strakonice, Benešov, Nový Jičín, Sokolov, Znojmo, Prachatice, Rakovník, Klatovy, Praha 6, Plzeň-sever, Praha 15, Jičín, Karlovy Vary, Česká Lípa, Praha-Štěrboholy, Mladá Boleslav, Trutnov, Praha-Benice, Praha-Suchdol, Praha-Velká Chuchle, Praha-Koloděje, Havlíčkův Brod, Tachov, Praha-Přední Kopanina, Praha 19, Kroměříž, Vyškov, Praha-Dolní Chabry, Pardubice, Ústí nad Labem, Kutná Hora, Praha 22, Praha 1, Děčín, Praha-západ, Brno-město, Praha-Dubeč, Rokycany, Karviná, Praha-Křeslice, Praha-Královice, Ústí nad Orlicí, Kladno, Zlín, Praha-Lysolaje, Liberec, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.