NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Černá v Pošumaví, lakovací kabina Černá v Pošumaví, lakovací box Černá v Pošumaví, lakovací stěna Černá v Pošumaví, stříkací box Černá v Pošumaví, stříkací kabina Černá v Pošumaví, stříkací stěna Černá v Pošumaví, vybavení lakoven Černá v Pošumaví, odsávací stěna Černá v Pošumaví, odsávací box Černá v Pošumaví, odsávací box na lepidla Černá v Pošumaví, stříkací box s odsáváním Černá v Pošumaví, filtry do lakovny Černá v Pošumaví, filtry do stříkacích kabin Černá v Pošumaví, filtr do lakovacího boxu Černá v Pošumaví, odsávací stěna pro lakování Černá v Pošumaví, prodej lakovacích boxů Černá v Pošumaví.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Jindřichův Hradec, Břeclav, Praha-Lochkov, Praha 19, Vsetín, Domažlice, Ústí nad Labem, Plzeň-město, Uherské Hradiště, Praha 18, Jeseník, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Čakovice, Havlíčkův Brod, Praha-Zbraslav, Semily, Praha-západ, Tachov, Praha 1, Praha-Křeslice, Plzeň-jih, Praha-Řeporyje, Praha 21, Tábor, Praha-Štěrboholy, Nymburk, Cheb, Přerov, Blansko, Chrudim, Náchod, Praha 4, Brno-venkov, Praha-Kunratice, Kolín, Ostrava-město, Frýdek-Místek, Praha 8, Jihlava, Praha-Slivenec, Česká Lípa, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Nedvězí, Praha-Přední Kopanina, Pelhřimov, Praha-Březiněves, Mělník, Praha-Újezd, Praha-Zličín, Praha-Koloděje, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.