NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Býšť, lakovací kabina Býšť, lakovací box Býšť, lakovací stěna Býšť, stříkací box Býšť, stříkací kabina Býšť, stříkací stěna Býšť, vybavení lakoven Býšť, odsávací stěna Býšť, odsávací box Býšť, odsávací box na lepidla Býšť, stříkací box s odsáváním Býšť, filtry do lakovny Býšť, filtry do stříkacích kabin Býšť, filtr do lakovacího boxu Býšť, odsávací stěna pro lakování Býšť, prodej lakovacích boxů Býšť.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Jablonec nad Nisou, Děčín, Praha-Troja, Hradec Králové, Praha-Kunratice, Pardubice, Ústí nad Orlicí, Břeclav, Chomutov, Liberec, Karviná, Praha 14, Praha-Kolovraty, Nymburk, Praha-Suchdol, Praha-východ, Praha 22, Vsetín, Praha-Dolní Chabry, Ostrava-město, Strakonice, Semily, Praha 10, Praha-Zbraslav, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Čakovice, Praha 16, Hodonín, Frýdek-Místek, Prachatice, Praha 18, Praha-Satalice, Příbram, Žďár nad Sázavou, Ústí nad Labem, Praha 2, Praha 21, Klatovy, Blansko, Přerov, Domažlice, Karlovy Vary, Znojmo, Praha 6, Opava, Hlavní město Praha, Rokycany, Praha 17, Brno-venkov, Praha-Dolní Měcholupy, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.