NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Břehy, lakovací kabina Břehy, lakovací box Břehy, lakovací stěna Břehy, stříkací box Břehy, stříkací kabina Břehy, stříkací stěna Břehy, vybavení lakoven Břehy, odsávací stěna Břehy, odsávací box Břehy, odsávací box na lepidla Břehy, stříkací box s odsáváním Břehy, filtry do lakovny Břehy, filtry do stříkacích kabin Břehy, filtr do lakovacího boxu Břehy, odsávací stěna pro lakování Břehy, prodej lakovacích boxů Břehy.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Březiněves, Praha 20, Praha-Královice, Praha 6, Klatovy, Praha 10, Svitavy, Praha-Nedvězí, Praha-Zbraslav, Cheb, Praha 9, Prostějov, Praha 21, Praha-Šeberov, Praha 12, Hlavní město Praha, Praha-Benice, Praha-Ďáblice, Jihlava, Praha-Vinoř, Písek, Praha 15, Karviná, Česká Lípa, Břeclav, Opava, Trutnov, Kroměříž, Praha 13, Hradec Králové, Praha-Velká Chuchle, Praha-Lysolaje, Beroun, Olomouc, Praha-Křeslice, Praha-Řeporyje, Praha 3, Jindřichův Hradec, Děčín, Praha-Kunratice, Třebíč, Semily, Nový Jičín, Praha-východ, Praha 18, Praha-západ, Ústí nad Orlicí, Praha-Petrovice, Praha-Lochkov, Pardubice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.