NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Hluchov, lakovací kabina Hluchov, lakovací box Hluchov, lakovací stěna Hluchov, stříkací box Hluchov, stříkací kabina Hluchov, stříkací stěna Hluchov, vybavení lakoven Hluchov, odsávací stěna Hluchov, odsávací box Hluchov, odsávací box na lepidla Hluchov, stříkací box s odsáváním Hluchov, filtry do lakovny Hluchov, filtry do stříkacích kabin Hluchov, filtr do lakovacího boxu Hluchov, odsávací stěna pro lakování Hluchov, prodej lakovacích boxů Hluchov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Nebušice, Praha-východ, Praha 7, Chrudim, Pardubice, Praha 1, Praha-Vinoř, Praha 9, Havlíčkův Brod, Prostějov, Břeclav, Praha 19, Praha-Lysolaje, Český Krumlov, Liberec, Praha-Dolní Počernice, Příbram, Domažlice, Praha 12, Blansko, Semily, Rychnov nad Kněžnou, Praha 17, Jeseník, Praha-Březiněves, Chomutov, Svitavy, Opava, Pelhřimov, Náchod, Litoměřice, Praha 20, Praha-Klánovice, Praha-Kunratice, Praha 3, Brno-venkov, Strakonice, Praha 10, Vyškov, Praha 15, Hradec Králové, Praha 22, Praha 2, Praha-Dubeč, Praha-Zbraslav, Praha-Dolní Chabry, Sokolov, Louny, Kladno, Ostrava-město, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.