NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Habrovany, lakovací kabina Habrovany, lakovací box Habrovany, lakovací stěna Habrovany, stříkací box Habrovany, stříkací kabina Habrovany, stříkací stěna Habrovany, vybavení lakoven Habrovany, odsávací stěna Habrovany, odsávací box Habrovany, odsávací box na lepidla Habrovany, stříkací box s odsáváním Habrovany, filtry do lakovny Habrovany, filtry do stříkacích kabin Habrovany, filtr do lakovacího boxu Habrovany, odsávací stěna pro lakování Habrovany, prodej lakovacích boxů Habrovany.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Trutnov, Praha-Dubeč, Praha-Nedvězí, Praha-Přední Kopanina, Praha-Běchovice, Praha-Lysolaje, Semily, Praha 17, Třebíč, Mělník, Blansko, Domažlice, Ostrava-město, Praha-Čakovice, Praha 13, Praha 7, Frýdek-Místek, Chrudim, Praha 15, Praha-Ďáblice, Hradec Králové, Cheb, Praha 9, Havlíčkův Brod, Praha 5, Prachatice, Bruntál, Praha-Troja, Český Krumlov, Praha-Řeporyje, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Lipence, Praha-Satalice, Strakonice, Praha 8, Praha 16, Praha-Kolovraty, České Budějovice, Nymburk, Zlín, Praha 18, Praha-Suchdol, Chomutov, Praha-Zbraslav, Opava, Plzeň-jih, Praha-Velká Chuchle, Litoměřice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.