NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Džbánov, lakovací kabina Džbánov, lakovací box Džbánov, lakovací stěna Džbánov, stříkací box Džbánov, stříkací kabina Džbánov, stříkací stěna Džbánov, vybavení lakoven Džbánov, odsávací stěna Džbánov, odsávací box Džbánov, odsávací box na lepidla Džbánov, stříkací box s odsáváním Džbánov, filtry do lakovny Džbánov, filtry do stříkacích kabin Džbánov, filtr do lakovacího boxu Džbánov, odsávací stěna pro lakování Džbánov, prodej lakovacích boxů Džbánov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Velká Chuchle, Domažlice, Praha-Šeberov, Plzeň-jih, Praha-západ, Příbram, Praha-Klánovice, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Dolní Měcholupy, Ostrava-město, Praha-Petrovice, Praha-Dolní Počernice, Brno-venkov, Kroměříž, Praha-Křeslice, Česká Lípa, Rokycany, Jičín, Jindřichův Hradec, Písek, Praha-Čakovice, Tachov, Náchod, Praha 22, Vyškov, České Budějovice, Praha 6, Praha-Královice, Klatovy, Praha-Ďáblice, Kladno, Praha-Dubeč, Zlín, Hradec Králové, Hodonín, Litoměřice, Praha 3, Jeseník, Český Krumlov, Praha 15, Praha-Řeporyje, Mělník, Praha-Kolovraty, Praha 1, Benešov, Plzeň-sever, Praha 8, Kutná Hora, Praha-Štěrboholy, Ústí nad Labem, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.