NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Rychnov, lakovací kabina Dolní Rychnov, lakovací box Dolní Rychnov, lakovací stěna Dolní Rychnov, stříkací box Dolní Rychnov, stříkací kabina Dolní Rychnov, stříkací stěna Dolní Rychnov, vybavení lakoven Dolní Rychnov, odsávací stěna Dolní Rychnov, odsávací box Dolní Rychnov, odsávací box na lepidla Dolní Rychnov, stříkací box s odsáváním Dolní Rychnov, filtry do lakovny Dolní Rychnov, filtry do stříkacích kabin Dolní Rychnov, filtr do lakovacího boxu Dolní Rychnov, odsávací stěna pro lakování Dolní Rychnov, prodej lakovacích boxů Dolní Rychnov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Klatovy, Praha-Křeslice, Most, Praha-Klánovice, Praha-Běchovice, Plzeň-sever, Praha 1, Pelhřimov, Praha 19, Trutnov, Frýdek-Místek, Uherské Hradiště, Praha-Libuš, Zlín, Havlíčkův Brod, Znojmo, Praha-Petrovice, Hodonín, Praha-Šeberov, Praha-Březiněves, Praha-Řeporyje, Praha 18, Brno-venkov, Praha-Lysolaje, Litoměřice, Jindřichův Hradec, Žďár nad Sázavou, Kutná Hora, České Budějovice, Pardubice, Ostrava-město, Praha-Ďáblice, Kladno, Břeclav, Praha 6, Praha-Lipence, Praha-Dolní Chabry, Praha 21, Praha-Benice, Rakovník, Jablonec nad Nisou, Louny, Praha-Vinoř, Cheb, Vsetín, Praha 9, Jeseník, Beroun, Teplice, Prachatice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.