NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Lochov, lakovací kabina Dolní Lochov, lakovací box Dolní Lochov, lakovací stěna Dolní Lochov, stříkací box Dolní Lochov, stříkací kabina Dolní Lochov, stříkací stěna Dolní Lochov, vybavení lakoven Dolní Lochov, odsávací stěna Dolní Lochov, odsávací box Dolní Lochov, odsávací box na lepidla Dolní Lochov, stříkací box s odsáváním Dolní Lochov, filtry do lakovny Dolní Lochov, filtry do stříkacích kabin Dolní Lochov, filtr do lakovacího boxu Dolní Lochov, odsávací stěna pro lakování Dolní Lochov, prodej lakovacích boxů Dolní Lochov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 9, Praha-Kolovraty, Opava, Mělník, Náchod, Žďár nad Sázavou, Břeclav, Praha 3, Třebíč, Klatovy, Kroměříž, Hlavní město Praha, Jindřichův Hradec, Prachatice, Praha-Libuš, Hradec Králové, Svitavy, Hodonín, Strakonice, Praha 17, Praha-Nebušice, Český Krumlov, Praha 18, Praha 22, Praha 12, Plzeň-jih, Praha-Lochkov, Praha-Čakovice, Praha-Slivenec, Litoměřice, Domažlice, Karlovy Vary, Praha-Březiněves, Louny, Chrudim, Přerov, Ostrava-město, České Budějovice, Most, Prostějov, Praha 8, Praha-Benice, Praha-Lysolaje, Praha 20, Karviná, Praha 10, Jablonec nad Nisou, Cheb, Písek, Bruntál, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.