NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Libochová, lakovací kabina Dolní Libochová, lakovací box Dolní Libochová, lakovací stěna Dolní Libochová, stříkací box Dolní Libochová, stříkací kabina Dolní Libochová, stříkací stěna Dolní Libochová, vybavení lakoven Dolní Libochová, odsávací stěna Dolní Libochová, odsávací box Dolní Libochová, odsávací box na lepidla Dolní Libochová, stříkací box s odsáváním Dolní Libochová, filtry do lakovny Dolní Libochová, filtry do stříkacích kabin Dolní Libochová, filtr do lakovacího boxu Dolní Libochová, odsávací stěna pro lakování Dolní Libochová, prodej lakovacích boxů Dolní Libochová.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 9, Hodonín, Jablonec nad Nisou, Nový Jičín, Praha-Nedvězí, Bruntál, Chomutov, Prostějov, České Budějovice, Praha 8, Praha-Zbraslav, Rokycany, Praha 12, Litoměřice, Praha 7, Praha-Újezd, Praha 5, Teplice, Chrudim, Praha-Benice, Praha 22, Praha-Velká Chuchle, Praha-Satalice, Zlín, Vyškov, Kutná Hora, Praha-Petrovice, Rakovník, Praha-Lipence, Praha-Řeporyje, Jeseník, Opava, Liberec, Praha-Slivenec, Praha-Kunratice, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Březiněves, Český Krumlov, Kolín, Praha-Lochkov, Praha-Štěrboholy, Praha-Nebušice, Karlovy Vary, Praha 1, Uherské Hradiště, Benešov, Cheb, Praha-Kolovraty, Prachatice, Písek, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.