NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Bojanovice, lakovací kabina Dolní Bojanovice, lakovací box Dolní Bojanovice, lakovací stěna Dolní Bojanovice, stříkací box Dolní Bojanovice, stříkací kabina Dolní Bojanovice, stříkací stěna Dolní Bojanovice, vybavení lakoven Dolní Bojanovice, odsávací stěna Dolní Bojanovice, odsávací box Dolní Bojanovice, odsávací box na lepidla Dolní Bojanovice, stříkací box s odsáváním Dolní Bojanovice, filtry do lakovny Dolní Bojanovice, filtry do stříkacích kabin Dolní Bojanovice, filtr do lakovacího boxu Dolní Bojanovice, odsávací stěna pro lakování Dolní Bojanovice, prodej lakovacích boxů Dolní Bojanovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Jihlava, Praha 22, Praha 1, Příbram, Přerov, Praha-Troja, Praha-východ, Svitavy, Plzeň-jih, Praha-Slivenec, Praha-Lysolaje, Praha 11, Karlovy Vary, Litoměřice, Praha 20, Chomutov, Brno-venkov, Prostějov, Praha 13, Zlín, Praha-Petrovice, Uherské Hradiště, Praha-Zbraslav, Písek, Kolín, Tábor, Pardubice, Praha 8, Cheb, Třebíč, Olomouc, Vsetín, Opava, Praha-Nebušice, Děčín, Praha-Lipence, Praha 21, Praha 14, Praha 3, Domažlice, Trutnov, Jičín, Kladno, Praha-Zličín, Praha-Suchdol, Praha 4, Praha-Královice, Mělník, Praha-Satalice, Prachatice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.