NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dohalice, lakovací kabina Dohalice, lakovací box Dohalice, lakovací stěna Dohalice, stříkací box Dohalice, stříkací kabina Dohalice, stříkací stěna Dohalice, vybavení lakoven Dohalice, odsávací stěna Dohalice, odsávací box Dohalice, odsávací box na lepidla Dohalice, stříkací box s odsáváním Dohalice, filtry do lakovny Dohalice, filtry do stříkacích kabin Dohalice, filtr do lakovacího boxu Dohalice, odsávací stěna pro lakování Dohalice, prodej lakovacích boxů Dohalice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 7, Karviná, Praha-Kunratice, Praha 15, Praha 17, Praha-Čakovice, Praha 13, Uherské Hradiště, Kladno, Prachatice, Praha-Šeberov, Ústí nad Labem, Mělník, Břeclav, Chomutov, Domažlice, Vyškov, Prostějov, Benešov, Mladá Boleslav, Praha 4, Praha-Zbraslav, Praha 21, Jindřichův Hradec, Beroun, Pelhřimov, Litoměřice, Chrudim, Jičín, Praha-Královice, Ústí nad Orlicí, Rokycany, Praha-Lochkov, Děčín, Praha 22, Klatovy, Praha-Běchovice, Most, Praha-Nebušice, Kutná Hora, Praha 8, Přerov, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Štěrboholy, České Budějovice, Česká Lípa, Náchod, Praha-Troja, Praha-Kolovraty, Praha-Dolní Chabry, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.