NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Čimelice, lakovací kabina Čimelice, lakovací box Čimelice, lakovací stěna Čimelice, stříkací box Čimelice, stříkací kabina Čimelice, stříkací stěna Čimelice, vybavení lakoven Čimelice, odsávací stěna Čimelice, odsávací box Čimelice, odsávací box na lepidla Čimelice, stříkací box s odsáváním Čimelice, filtry do lakovny Čimelice, filtry do stříkacích kabin Čimelice, filtr do lakovacího boxu Čimelice, odsávací stěna pro lakování Čimelice, prodej lakovacích boxů Čimelice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Petrovice, Jablonec nad Nisou, Praha 17, Praha-Dolní Měcholupy, Praha 14, Praha-Štěrboholy, Praha 20, Prachatice, Havlíčkův Brod, Praha-Čakovice, Praha-Nebušice, Praha 18, Tachov, Brno-venkov, Praha-Kolovraty, Frýdek-Místek, Chrudim, Praha-Velká Chuchle, Praha-východ, Karviná, Praha 11, Praha-západ, Beroun, Praha-Křeslice, Plzeň-jih, Praha 10, Brno-město, Jihlava, Žďár nad Sázavou, Praha-Ďáblice, Praha 19, České Budějovice, Praha 12, Praha-Klánovice, Kroměříž, Praha 1, Praha 3, Praha-Lysolaje, Vyškov, Klatovy, Praha-Dolní Počernice, Český Krumlov, Jeseník, Praha 7, Praha 16, Praha-Březiněves, Rakovník, Znojmo, Praha 4, Praha 21, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.