NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Černouček, lakovací kabina Černouček, lakovací box Černouček, lakovací stěna Černouček, stříkací box Černouček, stříkací kabina Černouček, stříkací stěna Černouček, vybavení lakoven Černouček, odsávací stěna Černouček, odsávací box Černouček, odsávací box na lepidla Černouček, stříkací box s odsáváním Černouček, filtry do lakovny Černouček, filtry do stříkacích kabin Černouček, filtr do lakovacího boxu Černouček, odsávací stěna pro lakování Černouček, prodej lakovacích boxů Černouček.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Žďár nad Sázavou, Frýdek-Místek, Liberec, Jablonec nad Nisou, Praha 2, Plzeň-jih, Semily, Vyškov, Beroun, Příbram, Praha-Ďáblice, Plzeň-sever, Praha-Zbraslav, Prostějov, Praha-Královice, Opava, Praha-Troja, Děčín, Bruntál, Praha-Dubeč, Tábor, Rakovník, Pelhřimov, Praha-Vinoř, Teplice, Mělník, Praha-Nebušice, Praha-Křeslice, Praha-Přední Kopanina, Uherské Hradiště, Zlín, Praha-východ, Trutnov, Praha-Velká Chuchle, Brno-venkov, Benešov, Praha 8, Sokolov, Praha 16, Česká Lípa, Praha 15, Praha-Benice, Kroměříž, Kladno, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Dolní Počernice, Praha-Kolovraty, Písek, Rokycany, Blansko, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.