NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Černěves, lakovací kabina Černěves, lakovací box Černěves, lakovací stěna Černěves, stříkací box Černěves, stříkací kabina Černěves, stříkací stěna Černěves, vybavení lakoven Černěves, odsávací stěna Černěves, odsávací box Černěves, odsávací box na lepidla Černěves, stříkací box s odsáváním Černěves, filtry do lakovny Černěves, filtry do stříkacích kabin Černěves, filtr do lakovacího boxu Černěves, odsávací stěna pro lakování Černěves, prodej lakovacích boxů Černěves.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 21, Domažlice, Opava, Praha-Křeslice, Plzeň-město, Pelhřimov, Praha-Velká Chuchle, Praha-Klánovice, Strakonice, Třebíč, Praha-Troja, Frýdek-Místek, Praha 3, Praha-Zbraslav, Praha-Lochkov, Znojmo, Jeseník, Praha 15, Děčín, Praha-Benice, Ostrava-město, Praha 5, Plzeň-sever, Praha-západ, Praha 9, Kutná Hora, Praha 20, Praha-Řeporyje, Praha 11, Praha-Čakovice, Benešov, Praha-Zličín, Rokycany, Přerov, Svitavy, Praha-Petrovice, Žďár nad Sázavou, Hodonín, Jindřichův Hradec, Praha-Ďáblice, Praha-Újezd, Semily, Písek, Praha 4, Brno-venkov, Hlavní město Praha, Ústí nad Orlicí, Prachatice, Rakovník, Vsetín, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.