NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Bruzovice, lakovací kabina Bruzovice, lakovací box Bruzovice, lakovací stěna Bruzovice, stříkací box Bruzovice, stříkací kabina Bruzovice, stříkací stěna Bruzovice, vybavení lakoven Bruzovice, odsávací stěna Bruzovice, odsávací box Bruzovice, odsávací box na lepidla Bruzovice, stříkací box s odsáváním Bruzovice, filtry do lakovny Bruzovice, filtry do stříkacích kabin Bruzovice, filtr do lakovacího boxu Bruzovice, odsávací stěna pro lakování Bruzovice, prodej lakovacích boxů Bruzovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Mělník, Nový Jičín, Přerov, Strakonice, Kutná Hora, Litoměřice, Praha-Nedvězí, Praha-Přední Kopanina, Svitavy, Plzeň-jih, Praha-Lipence, Praha 4, Praha-Kolovraty, Český Krumlov, Praha 19, Praha-Zbraslav, Praha-Kunratice, Šumperk, Praha-Šeberov, Praha 8, Praha 13, Praha-Čakovice, Semily, Praha-Benice, Louny, Praha 21, Havlíčkův Brod, Cheb, Ústí nad Labem, Praha 14, Praha-Královice, Praha-Dolní Počernice, Praha-Klánovice, Praha 5, Sokolov, Trutnov, Praha-západ, Praha 20, Praha 9, Brno-venkov, Praha-Libuš, České Budějovice, Praha-Újezd, Praha-Velká Chuchle, Praha 10, Mladá Boleslav, Blansko, Jihlava, Tábor, Břeclav, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.