NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Bratkovice, lakovací kabina Bratkovice, lakovací box Bratkovice, lakovací stěna Bratkovice, stříkací box Bratkovice, stříkací kabina Bratkovice, stříkací stěna Bratkovice, vybavení lakoven Bratkovice, odsávací stěna Bratkovice, odsávací box Bratkovice, odsávací box na lepidla Bratkovice, stříkací box s odsáváním Bratkovice, filtry do lakovny Bratkovice, filtry do stříkacích kabin Bratkovice, filtr do lakovacího boxu Bratkovice, odsávací stěna pro lakování Bratkovice, prodej lakovacích boxů Bratkovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 17, Kroměříž, Bruntál, Praha-Lipence, Praha-Lochkov, Praha-Libuš, Zlín, Praha-Kunratice, Praha 22, Praha 7, Hlavní město Praha, Praha-Lysolaje, Praha-Kolovraty, Hradec Králové, Praha-Vinoř, Přerov, Liberec, Praha-Přední Kopanina, Praha-Zličín, Beroun, České Budějovice, Praha-Nedvězí, Náchod, Opava, Louny, Praha-Slivenec, Šumperk, Praha-Královice, Praha-Klánovice, Praha 21, Jablonec nad Nisou, Cheb, Strakonice, Česká Lípa, Nový Jičín, Jihlava, Praha-Ďáblice, Praha 1, Praha-Újezd, Praha-Dolní Měcholupy, Praha-Nebušice, Plzeň-město, Mělník, Praha 19, Kutná Hora, Praha 10, Praha 14, Brno-město, Trutnov, Vyškov, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.