NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Bousov, lakovací kabina Bousov, lakovací box Bousov, lakovací stěna Bousov, stříkací box Bousov, stříkací kabina Bousov, stříkací stěna Bousov, vybavení lakoven Bousov, odsávací stěna Bousov, odsávací box Bousov, odsávací box na lepidla Bousov, stříkací box s odsáváním Bousov, filtry do lakovny Bousov, filtry do stříkacích kabin Bousov, filtr do lakovacího boxu Bousov, odsávací stěna pro lakování Bousov, prodej lakovacích boxů Bousov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Šumperk, Praha 11, Praha 10, Uherské Hradiště, Praha-Křeslice, Praha 12, Praha-západ, Pardubice, Praha 7, Praha-Lochkov, Nový Jičín, Klatovy, Praha 15, Praha-Královice, Praha 18, Praha 22, Blansko, Třebíč, Praha-Troja, Praha-Kolovraty, Karviná, Praha 13, Jindřichův Hradec, Praha-Nedvězí, Kolín, Praha-Zličín, Praha 17, Hradec Králové, Praha-Čakovice, Praha-Petrovice, Jihlava, Praha-Šeberov, Plzeň-sever, Praha-Zbraslav, Frýdek-Místek, Praha 3, Most, Prostějov, Svitavy, Strakonice, Vsetín, Havlíčkův Brod, Děčín, Trutnov, Písek, Praha 16, Kladno, Pelhřimov, Tábor, České Budějovice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.