NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Borovnice, lakovací kabina Borovnice, lakovací box Borovnice, lakovací stěna Borovnice, stříkací box Borovnice, stříkací kabina Borovnice, stříkací stěna Borovnice, vybavení lakoven Borovnice, odsávací stěna Borovnice, odsávací box Borovnice, odsávací box na lepidla Borovnice, stříkací box s odsáváním Borovnice, filtry do lakovny Borovnice, filtry do stříkacích kabin Borovnice, filtr do lakovacího boxu Borovnice, odsávací stěna pro lakování Borovnice, prodej lakovacích boxů Borovnice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Troja, Praha-Březiněves, Mladá Boleslav, Žďár nad Sázavou, Klatovy, Chrudim, Praha 20, Tábor, Prachatice, Praha-Zličín, Praha-Dolní Měcholupy, Karlovy Vary, Praha 9, Praha-Újezd, Sokolov, Nymburk, Praha 12, Praha-Nebušice, Praha 17, Olomouc, Český Krumlov, Praha 3, Praha-Petrovice, Benešov, Prostějov, Praha-Běchovice, Praha 16, Frýdek-Místek, Pardubice, Praha-Kolovraty, Praha 13, Praha-Lochkov, Česká Lípa, Praha 18, Cheb, Vsetín, Praha-Královice, Praha-Suchdol, Šumperk, Louny, Praha 15, Chomutov, Jičín, Jihlava, Brno-město, Liberec, Praha-Klánovice, Praha 1, Praha-Dolní Chabry, Rychnov nad Kněžnou, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.