NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Bořitov, lakovací kabina Bořitov, lakovací box Bořitov, lakovací stěna Bořitov, stříkací box Bořitov, stříkací kabina Bořitov, stříkací stěna Bořitov, vybavení lakoven Bořitov, odsávací stěna Bořitov, odsávací box Bořitov, odsávací box na lepidla Bořitov, stříkací box s odsáváním Bořitov, filtry do lakovny Bořitov, filtry do stříkacích kabin Bořitov, filtr do lakovacího boxu Bořitov, odsávací stěna pro lakování Bořitov, prodej lakovacích boxů Bořitov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Plzeň-jih, Praha-Dubeč, Děčín, Jičín, Praha-Dolní Počernice, Frýdek-Místek, Praha-Dolní Měcholupy, Ústí nad Orlicí, Břeclav, Plzeň-město, Praha 4, Ostrava-město, Praha 7, Praha 2, Praha-Čakovice, Praha-západ, Zlín, Žďár nad Sázavou, Jihlava, Šumperk, Havlíčkův Brod, Olomouc, Pardubice, Praha 10, Pelhřimov, Praha 19, Ústí nad Labem, Praha-Ďáblice, Praha-Křeslice, Praha-Satalice, Hlavní město Praha, Rakovník, Náchod, Hodonín, Karlovy Vary, Praha-Slivenec, Litoměřice, Semily, Přerov, Praha-Zbraslav, Praha-Troja, Kolín, Uherské Hradiště, Kutná Hora, Praha-Štěrboholy, Mladá Boleslav, Klatovy, Praha-Libuš, Znojmo, Blansko, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.