NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Hosín, lakovací kabina Hosín, lakovací box Hosín, lakovací stěna Hosín, stříkací box Hosín, stříkací kabina Hosín, stříkací stěna Hosín, vybavení lakoven Hosín, odsávací stěna Hosín, odsávací box Hosín, odsávací box na lepidla Hosín, stříkací box s odsáváním Hosín, filtry do lakovny Hosín, filtry do stříkacích kabin Hosín, filtr do lakovacího boxu Hosín, odsávací stěna pro lakování Hosín, prodej lakovacích boxů Hosín.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 16, Praha 19, Rokycany, Kolín, Žďár nad Sázavou, Praha 11, Praha 9, Ústí nad Orlicí, Domažlice, Klatovy, Vsetín, Jihlava, Praha 8, Chomutov, Praha 2, Blansko, České Budějovice, Svitavy, Příbram, Český Krumlov, Praha-Dolní Počernice, Praha-Klánovice, Praha-Ďáblice, Praha 7, Karlovy Vary, Praha-Velká Chuchle, Praha-Zličín, Praha-Královice, Tábor, Jeseník, Hodonín, Uherské Hradiště, Plzeň-město, Hradec Králové, Praha-Řeporyje, Benešov, Náchod, Praha 18, Praha-Lipence, Praha-Satalice, Kroměříž, Nový Jičín, Sokolov, Opava, Liberec, Jablonec nad Nisou, Praha-Dolní Měcholupy, Plzeň-jih, Praha-Nedvězí, Trutnov, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.