NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Hadravova Rosička, lakovací kabina Hadravova Rosička, lakovací box Hadravova Rosička, lakovací stěna Hadravova Rosička, stříkací box Hadravova Rosička, stříkací kabina Hadravova Rosička, stříkací stěna Hadravova Rosička, vybavení lakoven Hadravova Rosička, odsávací stěna Hadravova Rosička, odsávací box Hadravova Rosička, odsávací box na lepidla Hadravova Rosička, stříkací box s odsáváním Hadravova Rosička, filtry do lakovny Hadravova Rosička, filtry do stříkacích kabin Hadravova Rosička, filtr do lakovacího boxu Hadravova Rosička, odsávací stěna pro lakování Hadravova Rosička, prodej lakovacích boxů Hadravova Rosička.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Troja, Praha-Běchovice, Praha-Suchdol, Děčín, Praha-Řeporyje, Teplice, Praha 11, Praha 8, Praha-Štěrboholy, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Přední Kopanina, Praha-Lochkov, Jičín, Nymburk, Beroun, Mladá Boleslav, Žďár nad Sázavou, Praha-Klánovice, Karviná, Praha-západ, Znojmo, Hradec Králové, Praha-Zbraslav, Rokycany, Uherské Hradiště, Kroměříž, Praha-Zličín, Praha-Lipence, Praha 1, Praha-Velká Chuchle, Prostějov, Praha 7, Praha-Nedvězí, Kladno, Louny, Praha 3, Ostrava-město, České Budějovice, Jihlava, Hlavní město Praha, Opava, Praha 18, Hodonín, Cheb, Praha-Čakovice, Praha-Libuš, Plzeň-sever, Praha 21, Kolín, Praha 12, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.