NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Habartov, lakovací kabina Habartov, lakovací box Habartov, lakovací stěna Habartov, stříkací box Habartov, stříkací kabina Habartov, stříkací stěna Habartov, vybavení lakoven Habartov, odsávací stěna Habartov, odsávací box Habartov, odsávací box na lepidla Habartov, stříkací box s odsáváním Habartov, filtry do lakovny Habartov, filtry do stříkacích kabin Habartov, filtr do lakovacího boxu Habartov, odsávací stěna pro lakování Habartov, prodej lakovacích boxů Habartov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Koloděje, Šumperk, Prostějov, Praha-Suchdol, Praha-Běchovice, Chrudim, Zlín, Bruntál, Praha-Lipence, Praha-Lochkov, Nový Jičín, Praha 9, Brno-venkov, Praha 15, Přerov, Jablonec nad Nisou, Praha-Lysolaje, Louny, Náchod, Břeclav, Praha-Troja, Třebíč, Hradec Králové, Praha-Dubeč, Praha-Čakovice, Kolín, Hodonín, Frýdek-Místek, Klatovy, Praha-Šeberov, Praha 14, Jičín, Semily, Praha-Nedvězí, Ústí nad Labem, Vsetín, Praha-Zličín, Pelhřimov, Děčín, Trutnov, Praha-Kolovraty, Praha-Přední Kopanina, Praha 13, Praha-Velká Chuchle, Blansko, Uherské Hradiště, Praha 21, Praha-Dolní Počernice, Karlovy Vary, Praha-Dolní Chabry, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.