NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Francova Lhota, lakovací kabina Francova Lhota, lakovací box Francova Lhota, lakovací stěna Francova Lhota, stříkací box Francova Lhota, stříkací kabina Francova Lhota, stříkací stěna Francova Lhota, vybavení lakoven Francova Lhota, odsávací stěna Francova Lhota, odsávací box Francova Lhota, odsávací box na lepidla Francova Lhota, stříkací box s odsáváním Francova Lhota, filtry do lakovny Francova Lhota, filtry do stříkacích kabin Francova Lhota, filtr do lakovacího boxu Francova Lhota, odsávací stěna pro lakování Francova Lhota, prodej lakovacích boxů Francova Lhota.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Ústí nad Labem, Bruntál, Praha 6, Nový Jičín, Semily, Olomouc, Praha 12, Praha-západ, Brno-venkov, Jihlava, Beroun, Praha-Koloděje, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Přední Kopanina, Praha 17, Tachov, Praha 16, Louny, Trutnov, Nymburk, Praha 7, Praha 18, Praha 11, Praha-Královice, Praha-Lysolaje, Česká Lípa, Strakonice, Praha-východ, Tábor, Pelhřimov, Praha 20, Praha-Újezd, Prostějov, Vyškov, Opava, Praha-Lipence, Náchod, Vsetín, Praha 1, Šumperk, Praha-Běchovice, Praha-Dolní Měcholupy, Uherské Hradiště, Zlín, Praha-Čakovice, Sokolov, Jablonec nad Nisou, Cheb, Praha-Lochkov, Jičín, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.