NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Podluží, lakovací kabina Dolní Podluží, lakovací box Dolní Podluží, lakovací stěna Dolní Podluží, stříkací box Dolní Podluží, stříkací kabina Dolní Podluží, stříkací stěna Dolní Podluží, vybavení lakoven Dolní Podluží, odsávací stěna Dolní Podluží, odsávací box Dolní Podluží, odsávací box na lepidla Dolní Podluží, stříkací box s odsáváním Dolní Podluží, filtry do lakovny Dolní Podluží, filtry do stříkacích kabin Dolní Podluží, filtr do lakovacího boxu Dolní Podluží, odsávací stěna pro lakování Dolní Podluží, prodej lakovacích boxů Dolní Podluží.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Jeseník, Frýdek-Místek, Praha-Lipence, Praha 4, Ústí nad Labem, Plzeň-sever, Praha-Lysolaje, Břeclav, Pardubice, Liberec, Pelhřimov, Praha-Dubeč, Mělník, Uherské Hradiště, Praha 17, Kolín, Praha-Březiněves, Strakonice, Praha-Ďáblice, Praha-Královice, Znojmo, Praha 16, Mladá Boleslav, Praha-Koloděje, Praha 12, Praha-Štěrboholy, Tábor, Česká Lípa, Brno-venkov, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Benice, Plzeň-jih, Praha-východ, Praha 14, Praha-Troja, Olomouc, Karlovy Vary, Tachov, Přerov, Prachatice, Praha-Kolovraty, Praha-Vinoř, Jihlava, Příbram, Praha-Petrovice, Bruntál, Jindřichův Hradec, Nymburk, Praha 21, Třebíč, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.