NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Dolní Habartice, lakovací kabina Dolní Habartice, lakovací box Dolní Habartice, lakovací stěna Dolní Habartice, stříkací box Dolní Habartice, stříkací kabina Dolní Habartice, stříkací stěna Dolní Habartice, vybavení lakoven Dolní Habartice, odsávací stěna Dolní Habartice, odsávací box Dolní Habartice, odsávací box na lepidla Dolní Habartice, stříkací box s odsáváním Dolní Habartice, filtry do lakovny Dolní Habartice, filtry do stříkacích kabin Dolní Habartice, filtr do lakovacího boxu Dolní Habartice, odsávací stěna pro lakování Dolní Habartice, prodej lakovacích boxů Dolní Habartice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Lipence, Písek, Praha-Slivenec, Hlavní město Praha, Tachov, Bruntál, Praha 19, Beroun, Praha-Dolní Chabry, Most, Praha-Březiněves, Znojmo, Brno-venkov, Praha 9, Jablonec nad Nisou, Praha-Satalice, Karlovy Vary, Česká Lípa, Louny, Praha-Troja, Přerov, Praha 14, Kolín, Praha-Běchovice, Jindřichův Hradec, Pelhřimov, Praha-Kunratice, Rokycany, Jeseník, Praha 11, Chrudim, Frýdek-Místek, Jihlava, Domažlice, Kladno, Praha 15, Cheb, České Budějovice, Vsetín, Plzeň-město, Český Krumlov, Litoměřice, Praha 7, Praha 4, Praha 3, Praha-Zbraslav, Jičín, Havlíčkův Brod, Prostějov, Praha-Vinoř, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.