NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Choceň, lakovací kabina Choceň, lakovací box Choceň, lakovací stěna Choceň, stříkací box Choceň, stříkací kabina Choceň, stříkací stěna Choceň, vybavení lakoven Choceň, odsávací stěna Choceň, odsávací box Choceň, odsávací box na lepidla Choceň, stříkací box s odsáváním Choceň, filtry do lakovny Choceň, filtry do stříkacích kabin Choceň, filtr do lakovacího boxu Choceň, odsávací stěna pro lakování Choceň, prodej lakovacích boxů Choceň.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Náchod, Praha-Šeberov, Znojmo, Praha-Křeslice, Blansko, Praha-Lipence, Děčín, Praha 20, České Budějovice, Praha-Satalice, Cheb, Praha 6, Příbram, Jihlava, Kutná Hora, Česká Lípa, Praha-Újezd, Přerov, Semily, Strakonice, Jindřichův Hradec, Praha-Řeporyje, Trutnov, Karlovy Vary, Praha-Koloděje, Sokolov, Prachatice, Praha-Nebušice, Chomutov, Plzeň-město, Rychnov nad Kněžnou, Nový Jičín, Třebíč, Praha-Ďáblice, Frýdek-Místek, Prostějov, Břeclav, Ostrava-město, Praha-Dolní Chabry, Praha-Lochkov, Jablonec nad Nisou, Kroměříž, Praha 10, Olomouc, Jeseník, Vyškov, Praha 22, Praha-Zličín, Praha 13, Klatovy, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.