NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Červená Voda, lakovací kabina Červená Voda, lakovací box Červená Voda, lakovací stěna Červená Voda, stříkací box Červená Voda, stříkací kabina Červená Voda, stříkací stěna Červená Voda, vybavení lakoven Červená Voda, odsávací stěna Červená Voda, odsávací box Červená Voda, odsávací box na lepidla Červená Voda, stříkací box s odsáváním Červená Voda, filtry do lakovny Červená Voda, filtry do stříkacích kabin Červená Voda, filtr do lakovacího boxu Červená Voda, odsávací stěna pro lakování Červená Voda, prodej lakovacích boxů Červená Voda.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Hlavní město Praha, Praha-Vinoř, Praha 12, Louny, Pelhřimov, Cheb, Rychnov nad Kněžnou, Plzeň-město, Praha 16, Praha-západ, Jindřichův Hradec, Praha 20, Domažlice, Děčín, Jeseník, Plzeň-sever, Písek, Svitavy, Trutnov, Liberec, Praha-Zličín, Praha-východ, Praha 14, Žďár nad Sázavou, Prostějov, Šumperk, Rakovník, Praha-Klánovice, Havlíčkův Brod, Náchod, Praha-Nedvězí, Praha-Koloděje, Olomouc, Praha-Běchovice, Praha-Dubeč, Praha-Královice, Přerov, Znojmo, Mělník, Česká Lípa, Praha-Benice, Kolín, Praha-Suchdol, Praha 8, Praha 7, Tábor, Praha 3, Praha-Slivenec, Praha-Přední Kopanina, Nový Jičín, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.