NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Černýšovice, lakovací kabina Černýšovice, lakovací box Černýšovice, lakovací stěna Černýšovice, stříkací box Černýšovice, stříkací kabina Černýšovice, stříkací stěna Černýšovice, vybavení lakoven Černýšovice, odsávací stěna Černýšovice, odsávací box Černýšovice, odsávací box na lepidla Černýšovice, stříkací box s odsáváním Černýšovice, filtry do lakovny Černýšovice, filtry do stříkacích kabin Černýšovice, filtr do lakovacího boxu Černýšovice, odsávací stěna pro lakování Černýšovice, prodej lakovacích boxů Černýšovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Plzeň-jih, Praha-Troja, Teplice, Louny, Praha 19, Praha-Dubeč, Praha-Lipence, Klatovy, Cheb, Praha 13, Blansko, Svitavy, Prostějov, Tachov, Praha-Řeporyje, Plzeň-sever, Praha 22, Praha-Čakovice, Praha 4, Praha 21, Praha-Slivenec, Karviná, Kutná Hora, Děčín, Jablonec nad Nisou, Olomouc, Pelhřimov, Hradec Králové, Praha-Dolní Chabry, Praha 20, Kladno, Praha-Nebušice, Příbram, Praha 10, Brno-město, Praha-Kolovraty, Praha-Dolní Měcholupy, Žďár nad Sázavou, Praha-Březiněves, Hlavní město Praha, Frýdek-Místek, Domažlice, České Budějovice, Český Krumlov, Praha 3, Ústí nad Orlicí, Praha-Velká Chuchle, Praha 16, Sokolov, Most, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.