NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Černín, lakovací kabina Černín, lakovací box Černín, lakovací stěna Černín, stříkací box Černín, stříkací kabina Černín, stříkací stěna Černín, vybavení lakoven Černín, odsávací stěna Černín, odsávací box Černín, odsávací box na lepidla Černín, stříkací box s odsáváním Černín, filtry do lakovny Černín, filtry do stříkacích kabin Černín, filtr do lakovacího boxu Černín, odsávací stěna pro lakování Černín, prodej lakovacích boxů Černín.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 16, Česká Lípa, Praha-východ, Praha 1, Praha 8, Nový Jičín, Kolín, Praha 14, Jeseník, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Královice, Praha-Řeporyje, Praha 7, Praha-Velká Chuchle, Plzeň-město, Břeclav, Hlavní město Praha, Praha 2, Šumperk, Praha-Zbraslav, Děčín, Praha-Satalice, Ostrava-město, Liberec, Prachatice, Klatovy, Karlovy Vary, Praha-Nedvězí, Praha-Lochkov, Praha-Lipence, Kroměříž, Chrudim, Tachov, Louny, Praha 22, Svitavy, Znojmo, Praha-Nebušice, Praha-Petrovice, Praha-Dolní Počernice, Praha-Újezd, Náchod, Praha 4, Praha-Běchovice, Cheb, Jindřichův Hradec, Benešov, Praha 5, Praha-Ďáblice, Praha-Kunratice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.