NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Čavisov, lakovací kabina Čavisov, lakovací box Čavisov, lakovací stěna Čavisov, stříkací box Čavisov, stříkací kabina Čavisov, stříkací stěna Čavisov, vybavení lakoven Čavisov, odsávací stěna Čavisov, odsávací box Čavisov, odsávací box na lepidla Čavisov, stříkací box s odsáváním Čavisov, filtry do lakovny Čavisov, filtry do stříkacích kabin Čavisov, filtr do lakovacího boxu Čavisov, odsávací stěna pro lakování Čavisov, prodej lakovacích boxů Čavisov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Trutnov, Praha-Lochkov, Praha 17, Rokycany, Plzeň-město, Pelhřimov, Praha 2, Prostějov, Nový Jičín, Strakonice, Praha 19, Hlavní město Praha, Jablonec nad Nisou, Třebíč, Přerov, Praha-Dubeč, Praha-Petrovice, Svitavy, Praha-Lysolaje, Hradec Králové, Nymburk, Bruntál, Praha-Dolní Počernice, Havlíčkův Brod, Vsetín, Teplice, Most, Praha 16, Ústí nad Labem, Praha-Klánovice, Brno-venkov, Kutná Hora, Český Krumlov, Kladno, Beroun, Rychnov nad Kněžnou, Hodonín, Praha-Čakovice, Olomouc, Praha-Benice, Břeclav, Pardubice, Chomutov, Praha-Královice, Praha-Štěrboholy, Benešov, Rakovník, Česká Lípa, Vyškov, Praha 3, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.