NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Brníčko, lakovací kabina Brníčko, lakovací box Brníčko, lakovací stěna Brníčko, stříkací box Brníčko, stříkací kabina Brníčko, stříkací stěna Brníčko, vybavení lakoven Brníčko, odsávací stěna Brníčko, odsávací box Brníčko, odsávací box na lepidla Brníčko, stříkací box s odsáváním Brníčko, filtry do lakovny Brníčko, filtry do stříkacích kabin Brníčko, filtr do lakovacího boxu Brníčko, odsávací stěna pro lakování Brníčko, prodej lakovacích boxů Brníčko.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Štěrboholy, Kladno, Písek, Nymburk, Praha-Petrovice, Tábor, Zlín, Znojmo, Praha-Nedvězí, Praha 1, Příbram, Praha-Velká Chuchle, Most, Praha-Slivenec, Hodonín, Rokycany, Karlovy Vary, Praha 2, Praha 5, Praha-Lipence, Jablonec nad Nisou, Praha 15, Mladá Boleslav, Praha-Křeslice, Plzeň-sever, Kutná Hora, Uherské Hradiště, Rakovník, Praha 18, Praha 11, Praha 17, Náchod, Praha-Ďáblice, Chrudim, Praha-Březiněves, Beroun, Prostějov, Šumperk, Česká Lípa, Praha 13, Praha-Zbraslav, Praha 4, Praha 16, Benešov, Semily, Praha 19, Praha-Šeberov, Pelhřimov, Trutnov, Praha-Nebušice, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.