NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Branžež, lakovací kabina Branžež, lakovací box Branžež, lakovací stěna Branžež, stříkací box Branžež, stříkací kabina Branžež, stříkací stěna Branžež, vybavení lakoven Branžež, odsávací stěna Branžež, odsávací box Branžež, odsávací box na lepidla Branžež, stříkací box s odsáváním Branžež, filtry do lakovny Branžež, filtry do stříkacích kabin Branžež, filtr do lakovacího boxu Branžež, odsávací stěna pro lakování Branžež, prodej lakovacích boxů Branžež.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Opava, Nymburk, Praha 11, Praha-Koloděje, Praha 16, Jindřichův Hradec, Liberec, Praha 5, Hradec Králové, Děčín, Praha-Libuš, Tachov, Praha-Dolní Měcholupy, Praha 4, Česká Lípa, Břeclav, Most, Klatovy, Praha 22, Praha 13, Brno-město, Praha-Nebušice, Praha-Benice, Praha 19, Praha 18, Hlavní město Praha, Praha-východ, Prostějov, Ústí nad Orlicí, Pelhřimov, Praha-Královice, Znojmo, Hodonín, Benešov, Praha 17, Praha-Dubeč, Náchod, Praha-Řeporyje, Plzeň-jih, Kolín, Praha-Lysolaje, Praha 14, Karviná, Praha 20, Praha-Přední Kopanina, Olomouc, Plzeň-město, Rokycany, Jihlava, Praha-západ, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.