NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Bludov, lakovací kabina Bludov, lakovací box Bludov, lakovací stěna Bludov, stříkací box Bludov, stříkací kabina Bludov, stříkací stěna Bludov, vybavení lakoven Bludov, odsávací stěna Bludov, odsávací box Bludov, odsávací box na lepidla Bludov, stříkací box s odsáváním Bludov, filtry do lakovny Bludov, filtry do stříkacích kabin Bludov, filtr do lakovacího boxu Bludov, odsávací stěna pro lakování Bludov, prodej lakovacích boxů Bludov.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Pelhřimov, Plzeň-sever, Praha-Dubeč, Kolín, Beroun, Praha-Kunratice, Děčín, Svitavy, Praha-Velká Chuchle, Ústí nad Orlicí, Plzeň-město, Vsetín, Jindřichův Hradec, Praha-Štěrboholy, Praha-Čakovice, Praha-Libuš, Praha 4, Praha-Dolní Chabry, Praha 6, Praha-Koloděje, Praha 11, Jablonec nad Nisou, Praha-Vinoř, Vyškov, Prachatice, Prostějov, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Znojmo, Mělník, Česká Lípa, Praha-Petrovice, Praha 21, Praha-Benice, Brno-venkov, Praha-Přední Kopanina, Litoměřice, Nymburk, Praha 16, Náchod, Karviná, Rokycany, Praha-Újezd, Nový Jičín, Opava, Teplice, Frýdek-Místek, Praha-Nedvězí, Kladno, Kroměříž, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.