NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Blatec, lakovací kabina Blatec, lakovací box Blatec, lakovací stěna Blatec, stříkací box Blatec, stříkací kabina Blatec, stříkací stěna Blatec, vybavení lakoven Blatec, odsávací stěna Blatec, odsávací box Blatec, odsávací box na lepidla Blatec, stříkací box s odsáváním Blatec, filtry do lakovny Blatec, filtry do stříkacích kabin Blatec, filtr do lakovacího boxu Blatec, odsávací stěna pro lakování Blatec, prodej lakovacích boxů Blatec.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha-Lochkov, Zlín, Praha 12, Písek, Frýdek-Místek, Rychnov nad Kněžnou, Praha-Újezd, Hodonín, Plzeň-jih, Praha-Ďáblice, Praha 4, Teplice, Praha 1, Praha 19, Praha-Vinoř, Český Krumlov, Chrudim, Praha-Klánovice, Chomutov, Hradec Králové, Nymburk, Praha-Benice, Třebíč, Hlavní město Praha, Přerov, Praha-východ, Most, Praha 10, Sokolov, Blansko, Kolín, Náchod, Praha-Zbraslav, Praha-Březiněves, Brno-venkov, Praha-Štěrboholy, Domažlice, Praha-Koloděje, Praha 6, Brno-město, Praha 18, Louny, Mělník, Strakonice, Praha 22, Kutná Hora, Karlovy Vary, Uherské Hradiště, Praha-Slivenec, Rokycany, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.