NABÍDKA

 

Kabiny pro lepidla
Šetřílek k úspoře tepla
 

 

O FIRMĚ

Jsme výrobci odsávacích zařízení do lakoven - odsávacích stěn a boxů. Jedná se o zakázkovou výrobu - zákazníkovi dodáme zařízení na míru jeho požadavkům. Odsávací stěnu nebo box dodáváme samostatně, příp. jako dodávku na klíč vč. vzduchotechnického potrubí, montáže, elektrozapojení. Řešíme také náhradu vzduchu s ohřevem, vč. rekuperace. Naše odsávací zařízení jsou vhodná pro odsávání přestřiků při stříkání mokrou barvou (tzn. ne práškové lakování), pro odsávání při stříkání lepidel, vosků apod. V případě požadavku doplníme filtraci o aktivní uhlí.

Pokud nemá zákazník vhodnou místnost pro lakování, vyrobíme (uvnitř haly) box ze sendvičových panelů, který doplníme naším odsávacím zařízením.

Pro naše výrobky (ale i pro konkurenční odsávací stěny a boxy) nabízíme náhradní filtrační materiály. Realizovali jsem také podvěsné ruční dopravníky (vhodné především pro povrchové dokončování pro výrobce oken).

 

 

 

Lavam lakovny, odsávání do lakovny Běhařovice, lakovací kabina Běhařovice, lakovací box Běhařovice, lakovací stěna Běhařovice, stříkací box Běhařovice, stříkací kabina Běhařovice, stříkací stěna Běhařovice, vybavení lakoven Běhařovice, odsávací stěna Běhařovice, odsávací box Běhařovice, odsávací box na lepidla Běhařovice, stříkací box s odsáváním Běhařovice, filtry do lakovny Běhařovice, filtry do stříkacích kabin Běhařovice, filtr do lakovacího boxu Běhařovice, odsávací stěna pro lakování Běhařovice, prodej lakovacích boxů Běhařovice.


Abertamy Adamov Adamov
Adamov Adršpach Albrechtice
Albrechtice Albrechtice nad Orlicí Albrechtice nad Vltavou
Albrechtice v Jizerských horách Albrechtičky Alojzov
Andělská Hora Andělská Hora Anenská Studánka
Archlebov Arneštovice Arnolec
Arnoltice Babice
Babice Babice Babice
Babice Babice Babice nad Svitavou
Babice u Rosic Babylon Bácovice


Další mesta:

Praha 16, Praha-Řeporyje, Praha 8, Kolín, Rychnov nad Kněžnou, České Budějovice, Břeclav, Praha-Zbraslav, Praha-Suchdol, Praha-Libuš, Praha 18, Blansko, Most, Chrudim, Ústí nad Orlicí, Pardubice, Praha-východ, Praha 14, Praha-Satalice, Přerov, Karlovy Vary, Plzeň-sever, Písek, Praha-Šeberov, Praha-Újezd, Ostrava-město, Cheb, Tachov, Praha-Benice, Kladno, Praha-Kunratice, Náchod, Klatovy, Louny, Praha-Vinoř, Praha 9, Příbram, Praha 1, Jičín, Praha-Dubeč, Praha 13, Praha 11, Třebíč, Havlíčkův Brod, Praha-Koloděje, Uherské Hradiště, Pelhřimov, Praha-Dolní Počernice, Praha-Běchovice, Český Krumlov, ... Další města

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha

 

REALIZACE

Stříkací stěny FP

Stříkací stěny typu FP jsou samonosné oceloplechové skříně, které mají ve své přední části zabudovaný třístupňový suchý filtrační systém.

Stříkací kabiny podlahové FPA

Po doplnění stříkací stěny pracovním prostorem vzniká podlahová stříkací kabina typu FPA xx. Základem je 300 mm hluboký pracovní prostor

Odtahové VZT potrubí

Naše firma též provádí montáže potrubí pro rozvod stlačeného vzduchu. Stlačený vzduch dle Vašich požadavků čistíme a sušíme.